Vo vašich hypoalergénnych izbách budú vaši hostia chránení proti alergickým reakciám.

Povrchy s nanotechnológiu FN®, zabezpečia účinné čistenie vzduchu od nepríjemných pachov, alergénov, vírusov i baktérií a tiež od nebezpečných látok, ktoré sa vyparujú z umelých hmôt, nábytku, kobercov čistiacich prostriedkov, a alebo prenikajú do interiéru budovy zo znečisteného vonkajšieho prostredie.

Z klimatizácii v týchto budovách potom nehrozí ani únik baktérií a plesní, Ktoré sa bohužiaľ bežne klimatizáciou šíria a dokážu zavirovat celý hotel vrátane hostí.

Fotokatalytickú technológiu náterov FN® uplatniť ako v spoločných priestoroch (reštaurácia, bar, wellness), tak i na izbách pre hostí.

Aplikáciou fotokatalytickej technológie náterov FN® je možné vytvoriť v priestoroch veľkých administratívnych budov výrazne zdravšie prostredie.

Získajte tým vysoko efektívnú, bezporuchovú, ekologickú, nehlučnú a ekonomicky úspornú čističku vzduchu! K jej aktivácii slúži svetlo a inak nepotrebuje žiadnu údržbu. Jej životnosť je dlhodobá 10 a viac rokov, ak je zabezpečený prístup svetla a nedôjde k mechanickému odstráneniu FN® vrstvy, alebo jej premaľovaniu.

Jedná sa o ekologické riešenie – bez chémie, fungujúco čisto na fyzikálnom efekte. Preto nachádzajú uplatnenie aj vo veľkých kancelárskych (Open Space) priestoroch.

So vzduchom do ľudského organizmu ľahko prenikajú tiež všetky ostatné látky, ktorými je nasytený. Kvalita vzduchu významne ovplyvňuje náš zdravotný stav. Zdrojom značnej časti znečisťujúcich látok sú tiež interiéry moderných budov, ktoré sú napchaté množstvom umelých hmôt a ďalších umelo pripravených materiálov, z ktorých sa do vzduchu uvoľňujú najrôznejšie zdraviu ohrozujúce látky. Snaha šetriť teplom vedie k vytváraniu klimatizovaných objektov s uzavretou cirkuláciou vzduchu, kde sa tieto látky hromadia vo zvýšenej miere. To spolu s ďalšími negatívnymi vplyvmi negatívne ovplyvňuje zdravotný stav ľudí, ktorí v takýchto budovách prebývajú.

Výhody

5 ročná záruka funkčnosti

Zdravší a bezpečnejší vnútorný priestor

Ekologické riešenie – bez chémie

Prevencia proti vírusom, infekciám a baktériám

Likviduje zápachy, plesňové spóry a alergény

Znižuje riziko prenosu infekčných chorôb

Ochrana pred baktériami sídliacich vo vzduchotechnike

Ochrana pred výparmi dezinfekčných prostriedkov a toxínov