Interiér

Fotokatalytické nátery FN® majú v oblasti interiérov mimoriadne široké využitie. Technológia dokáže zabezpečiť zdravšie prostredie tak v priestoroch, kde sa vyskytuje väčšie množstvo ľudí, tak i u Vás doma. Sú tiež novou perspektívnou technológiou pre zvýšenie úrovne ochrany pacientov a personálu zdravotníckych zariadení pred odolnými kmeňmi nebezpečných baktérií a šírením infekcií. Sú využívané pre odstránenie nepríjemných pachov a dočisťovanie vzduchu od nebezpečných látok v priemyselných prevádzkach. Uplatnenie nájdu aj pri zlepšovaní ochrany pred nežiaducimi mikroorganizmami v potravinárskej výrobe.

5
Mať doma príjemný, čistý a zdravý vzduch bez nepríjemných pachov, vírusov, baktérií, plesní a toxínov je už v dnešnej dobe naozaj možné. Áno, ide to aj bez chémie a drahých hluk vydávajúcich prístrojov. Fotokatalyticke natery FN®
titul
Fotokatalyticke nátery FN® s nanotechnológiou zaistujú zdravšie a bezpečnejšie prostredie v zdravotníckych zariadeniach. Nátery nie len že znižujú riziko prenosu infekcií a bráni vzniku rezistentných kmeňov baktérií, ale aj ochráni pacientov i personál.
nursery5a
Technológia FN® prináša menej chorôb a zdravšie prostredie v zariadeniach. Povrch vytvorený náterom FN® čistí vzduch od molekúl a mikroskopických častíc nebezpečných látok, s ktorými si nevie poradiť žiadna iná technológia.
titul
Nátery FN® sú využívané ako účinná dlhodobá nechemická ochrana proti rastu plesní, kvasiniek taktiež proti šíreniu nepríjemných pachov a usádzania sa masnôt. Fotokatalytické nátery boli schválené Štátnym zdravotným ústavom.
130410144693
V domovoch pre seniorov a hospicoch sú nátery FN® využívane ako pre ochranu zdravia, tak aj ako deodorizačnu technológiu. V interiéri likviduje nepríjemné pachy a znižuje riziko prenosu infekcií. Aktívne čistí vzduch od nebezpečných látok, ktoré zaťažujú imunitný systém organizmu.
be028cff456510d743b7a5a8f8475617
Nanotechnológie FN® pro hypoalergénne izby, väčší komfort a zdravšie prostredie v moderných plne klimatizovaných hoteloch. Moderné kancelárske budovy so sebou nesú aj väčšie riziko prenosu kvapôčkových infekcií, a teda aj väčšiu chorobnosť zamestnancov.